Opis
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 88D Game Gen.3 Silver/Black
Młodszy brat serii Astrox 88 Tour/Pro przeznaczony jest dla średniozaawansowanych graczy. Ten model nie jest tak sztywny jak wersja Tour/Pro co wspomoże trochę przy uderzeniu i po prostu będzie Ci się łatwiej grało. Tutaj też mamy ekstra dociążeniem głowicy (Power Assist Bumper) dla jeszcze mocniejszego uderzenia. Model ten jest nieco bardziej wyważony na głowicę niż wersja S, czyli możemy liczyć na jeszcze silniejsze uderzenie.
Rakieta sprzedawana z naciągiem fabrycznym gotowa do gry.
TECHNOLOGIE:
AERO + BOX FRAME
AERO + BOX frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.
ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM+ 2G-NANOMESH NEO
Stosując teorię przeciwwagi, ciężar rozkłada się na koniec uchwytu, górę ramy i przegub, zapewniając maksymalną kontrolę. Przejście do następnego uderzenia można wykonać płynnie i szybko po sobie. W shafcie rakiety zastosowany innowacyjny grafit "2G-NANOMESH NEO".
STABILITY WEIGHT DISTRIBUTION
Dodatkowy rozkład ciężaru na bokach ramy zwiększa stabilność podczas zamachu.
EXTRA SLIM SHAFTS
Najnowocześniejsza technologia NANOMETRIC została wykorzystana do wytworzenia ultracienkiego, niezwykle wytrzymałego, aerodynamicznego shaftu, stworzonego z myślą o mocniejszym i bardziej intensywnym uderzeniu.
ENERGY BOOST CAP PLUS
Wyjątkowo ukształtowana nasadka, która maksymalizuje osiągi uchwytu rakiety. Umożliwia wyginanie się trzonka, podczas gdy łukowa krzywizna po bokach stabilizuje czoło rakiety, zapobiegając jej skręcaniu.
Dane techniczne
| Seria | Astrox |
| Polecamy dla | Średnio zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | Yonex ASTROX 88S Game 4UG5 Black Silver |
| Budowa głowica | HM Graphite, CSR, Tungsten |
| Typ ramy (głowicy) | AERO + BOX frame |
| Budowa shaft | HM Graphite, 2G-NANOMESH NEO |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | średnio sztywna |
| Elastyczność | Średnia |
| Balans podany przez producenta | HH (głowica) |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga podana przez producenta | 83 gramy |
| Długość | 67 cm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12 kg |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 88 D Game Gen. 3 Silver
4
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni