Darmowa dostawa od 399zł

Testowa wiadomość nr.: 2

Testowa wiadomość nr.: 3

Potrzebujesz pomocy?

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Brakuje 399 zł, do darmowej dostawy

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Plecaki na rakiety

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
Producent

Plecak na rakiety do badmintona propozycja dla niezależnych.

Jeżeli nie chcesz torby do badmintona tylko coś bardziej uniwersalnego rozważ zakup plecaka na rakiety. Każdy plecak na rakiety może też być używany jako zwykły plecak więc jego funkcja nie ogranicza się tylko do transportu rakiet na treningi.

Plecak na rakiety RSL Explorer 2.5
Plecak na rakiety RSL Explorer 2.5

219,00 zł

319,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
  • promocja
sztuki

Czym się wyróżnia plecak na rakiety ?

Każdy plecak na rakiety ma przeznaczone miejsce do transportu rakiet w zależności od modelu możemy mieć zupełnie osobną komorę do przenoszenia rakiet lub w komorze głównej przeznaczone oddzielone miejsce gdzie ląduje bezpiecznie głowica rakiety. Ponadto przedział na rakiety jest tak skonstruowany by rakieta nas nie uwierała w plecy i była bezpieczna oddzielona od innych rzeczy. Najczęściej plecak na rakiety do badmintona przeznaczony jest do transportu dwóch rakiet do badmintona lub jedną do tenisa czy squasha. Mamy plecaki gdzie cała rakieta zmieści się w plecaku ale najczęściej spotykany plecak na rakiety to taki gdzie trzy-czwarte rakiety mieści się w plecaku a rączka rakiety wystaje z plecaka. W takim przypadku na górze plecaka mamy z reguły dodatkowe mocowanie shaftu rakiety. W plecaku takim również spotykamy osobną komorę na buty i dodatkowe kieszonki.

Duży czy mały plecak ? Rakieta odpowiednio zabezpieczona.

Jeśli zastanawiasz się czy wybrać duży czy mały plecak, rakieta w tego typu plecaku i tak będzie odpowiednio zabezpieczona. Największym atutem plecak to wolne ręce, więc idealnie przyda się np. gdy dojeżdżasz na treningi na rowerze. Pamiętaj że tego typu plecak nie tylko możesz używać gdy idziesz na treningi, jest to po prostu wielofunkcyjny plecak sportowy z opcją przenoszenia rakiet do badmintona, tenisa czy squasha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl