Opis
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 88D Tour Gen.3 Silver/Black
Tak jak i model z serii pro tutaj też mamy ekstra dociążeniem głowicy (Power Assist Bumper) dla mocniejszego uderzenia. Model ten jest nieco mocniej wyważony na głowicę niż wersja S więc jeśli Ci zależy na mocnym balansie na głowicę może być lepszy. Silny balans na głowicę pozwoli Ci jeszcze mocniej atakować.
UWAGA: Rakiety jest sprzedawane bez naciągu, możesz przy zakupie tej rakiety zamówić usługę założenie naciągu wtedy wybrany naciąg dostaniesz gratis: Yonex Exbolt 68, Exbolt 63, BG80, Aerobite, BG80 Power, Nanogy 95 lub Ashaway 68 TX, płacisz tylko za usługę naciągania rakiety która jest opcjonalna.
TECHNOLOGIE:
2G-Namd™ FLEX FORCE
Technologia Namd – unikalny, elastyczny materiał grafitowy przyspiesza powrót ramy do pierwotnego kształtu po uderzeniu. Pozwala na uzyskanie bardzo mocno rotowanego uderzenia. Stosując teorię przeciwwagi, ciężar rozkłada się na koniec uchwytu, górę ramy i przegub, zapewniając maksymalną kontrolę. Przejście do następnego uderzenia można wykonać płynnie i szybko po sobie.
AERO + BOX FRAME
AERO + BOX frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.
ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
STABILITY WEIGHT DISTRIBUTION
Dodatkowy rozkład ciężaru na bokach ramy zwiększa stabilność podczas zamachu.
Power Assist Bumper
Dołączona na czubku głowicy syntetyczna wstawka z dodatkiem wolframu, aby zwiększyć moc uderzeń.
EXTRA SLIM SHAFTS
Najnowocześniejsza technologia NANOMETRIC została wykorzystana do wytworzenia ultra cienkiego, niezwykle wytrzymałego, aerodynamicznego shaftu, stworzonego z myślą o mocniejszym i bardziej intensywnym uderzeniu.
ENERGY BOOST CAP PLUS
Wyjątkowo ukształtowana nasadka, która maksymalizuje osiągi uchwytu rakiety. Umożliwia wyginanie się trzonka, podczas gdy łukowa krzywizna po bokach stabilizuje czoło rakiety, zapobiegając jej skręcaniu.
REXIS SHAFT
Wysokowydajny shaft precyzyjnie zaprojektowany przy użyciu oryginalnej techniki formowania Yonex. Poprawia wydajność uderzenia i dominuje w grze.
Dane techniczne
| Seria | Astrox |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | Yonex ASTROX 88D Tour 4UG5 Black Silver |
| Budowa głowica | HM Graphite, CSR, Tungsten |
| Typ ramy (głowicy) | AERO + BOX frame |
| Budowa shaft | HM Graphite, 2G-Namd™ FLEX FORCE |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | sztywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | HH (głowica) |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga podana przez producenta | 83 gramy |
| Długość | 67 cm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12,5 kg |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 88 D Tour Gen. 3 Silver
5
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni