Opis
Rakieta do badmintona RSL PULSE AT-70
Rakieta do badmintona RSL Pulse AT-70 została stworzona dla zaawansowanych graczy, którzy chcą doświadczyć czystej mocy w grze ofensywnej, połączonej z wysokim poziomem kontroli i precyzji. Wyważenie główki rakiety wspiera mocne uderzenia atakujące, a waga 4U gwarantuje solidną stabilność i pewność wykonania uderzenia.
Sztywna konstrukcja shaftu zapewnia precyzyjną i kontrolowaną reakcję, dzięki czemu rakieta jest idealna dla agresywnych graczy, którzy wymagają precyzji w szybkich wymianach. W porównaniu z Pulse AT-70 Pro, ten model charakteryzuje się nieco mniej sztywnym shaftem (oznaczony jako sztywny a nie bardzo sztywny) i nieznacznie mniejszym balansem na głowicę oferując bardziej większe czucie, zachowując jednocześnie świetną wydajność i doskonałą kontrolę.
Technologie:
Foam injection frame
Nano Technology
H.M.T H-M Graphite
Fiber Optimization Technology
Graphite Crystallite Fiber
UWAGA: Rakieta bez naciągu, przy zakupie możesz dokupić opcję naciągnięcia rakiety. Naciągamy rakiety naciągami marki Yonex i Ashaway. Jeśli życzysz sobie konkretny naciąg i siłę naciągu napisz to w uwagach podczas składania zamówienia.

Dane techniczne
| Seria | Pulse - PRO |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | RSL AT-70 |
| Budowa głowica | 46T H.MT H-M Graphite, Foam Injected |
| Budowa shaft | 40T H.M.G, 6.2 mm pełny |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | Sztywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | 308 +/-3 mm |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Długość | 675 mm |
| Maksymalna siła naciągu | 13,5 kg |
| Grip | G5 - cienki |
| Pokrowiec | brak - opcja do dokupienia |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
D. H. Shuttlecocks DK A/S
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Importer
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Rakieta do badmintona RSL Pulse AT-70
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni