Opis
Rakieta do badmintona RSL PULSE AT-70 PRO + bonus
Podaruj rakietę w pięknym pudełku prezentowym RSL. Pudełko zawiera rakietę AT70P wraz z supergripem i naciągiem. Idealny prezent dla każdego badmintonisty.
Rakieta RSL Pulse AT-70 Pro został zaprojektowany dla zaawansowanych graczy badmintona, którzy wymagają maksymalnej mocy w grze ofensywnej, zachowując jednocześnie pełną kontrolę i precyzję. Ciężka główka zapewnia dodatkowy pęd i siłę uderzenia podczas smeczów i uderzeń ofensywnych, a waga 4U gwarantuje solidną stabilność bez utraty szybkości.
Wyjątkowo sztywny shaft zapewnia bezpośrednie i responsywne czucie, umożliwiając precyzyjne celowanie i doskonałą kontrolę podczas szybkich wymian. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami i zaawansowaną konstrukcją, Pulse AT-70 Pro oferuje wysoką wydajność, szybkie prowadzenie rakiety oraz czyste i pewne czucie – idealne dla graczy, którzy preferują agresywną grę i preferują minimalistyczny, profesjonalny design
UWAGA: Rakieta bez założonego naciągu, przy zakupie możesz zamówić założenie naciągu dostarczonego z rakietą gratis. Dodatkowy serwis rakiety +2 dni robocze. Standardowo w tej rakiecie założymy naciąg na 12 kg. Jeśli chcesz inną wartość napisz w uwagach przy zamówieniu.

Dane techniczne
| Seria | Pulse - PRO |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | RSL PULSE AT-70 PRO |
| Budowa głowica | 46T Hotmelt High Modulus Graphite |
| Typ ramy (głowicy) | 40T H.M.G. - Foam injected |
| Budowa shaft | 6.2 mm pełny |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | Bardzo Sztywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | 310 +/- 3 mm |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Długość | 675 mm |
| Maksymalna siła naciągu | 13,5 kg |
| Grip | G5 cienki |
| Pokrowiec | brak - opcja do dokupienia |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
D. H. Shuttlecocks DK A/S
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Importer
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Rakieta do badmintona RSL Pulse AT-70 Pro + bonus
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni