Opis
Rakieta do badmintona Yonex Nanoflare 700 Play Midnight Purple
Jeśli szukasz rakiety dla początkującego którą ma się lekko manewrować to model Yonex Nanoflare 700 Play będzie dobrym wyborem. Wysoko elastyczny shaft pomoże początkującym graczom a lekka głowica (balans przesunięty na rączkę) spowoduje że tą rakietą będzie się bardzo łatwo manewrowało i nie będzie ciężka w odczuciu.
Uwaga: Rakieta jest sprzedawana naciągnięta fabrycznie, gotowa do gry.
TECHNOLOGIE
ISOMETRIC
Enlarged Sweet Spot
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
Sonic Flare System
Max Acceleration
Starannie dobrany wysoko modulowany grafit jest strategicznie rozmieszczony w dolnej części ramy, aby zapewnić niezrównaną moc i stabilność dla maksymalnego przyspieszenia lotki.
Slim Shaft
Cienki shaft by rakieta była jeszcze bardziej aerodynamiczna.
AERO Frame
Gładsze i aerodynamiczne kontury głowicy rakiety zmniejszają opór powietrza i zwiększają prędkość rakiety pozwalając na szybszy i bardziej dynamiczny zamach.
Dane techniczne
| Seria | Nanoflare |
| Polecamy dla | Początkujący |
| Preferowany styl gry | defensywny |
| Model | Yonex Nanoflare 700 Midnight Purple |
| Budowa głowica | Grafit |
| Typ ramy (głowicy) | Aero Frame |
| Budowa shaft | Grafit |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | Mocno elastyczna |
| Elastyczność | Elastyczna lub bardzo elastyczna |
| Balans podany przez producenta | na rączkę |
| Balans | HL (rączka) |
| Długość | 675 mm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12,5 kg |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Nanoflare 700 Play Midnight Purple
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni