Opis
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 100 Tour
Rakieta do badmintona ASTROX 100 GAME wywodzi się z rakiet serii Astrox 100 ZZ, która jest topowym modelem firmy Yonex. Rakieta zdobywa niespotykany dotąd poziom zaufania wśród najlepszych graczy badmintona na świecie. Nowe innowacje i materiały z których jest wykonana zwiększają wydajność, moc i precyzję uderzenia. Rama tej rakiety wykonana jest z grafitu HM, wolframu i nanomeshu. Dzięki systemowi generatora rotacji, który zwiększa kontrolę gry, jest konkurencyjną opcją dla średniozaawansowanych i zaawansowanych graczy. Ta rakieta do badmintona Yonex zawiera wiele niesamowitych technologii, które ułatwią Ci grę!
TECHNOLOGIE:
NAMD
Technologia Namd – unikalny, elastyczny materiał grafitowy przyspiesza powrót ramy do pierwotnego kształtu po uderzeniu. Pozwala na uzyskanie bardzo mocno rotowanego uderzenia.
NANOMESH NEO
Zapewnia mocniejszą i bardziej elastyczną konstrukcję rakiety, a zwiększona elastyczność trzonka zapewnia maksymalną moc.
AERO + BOX FRAME
AERO + BOX frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.
ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM
Stosując teorię przeciwwagi, ciężar rozkłada się na koniec uchwytu, górę ramy i przegub, zapewniając maksymalną kontrolę. Przejście do następnego uderzenia można wykonać płynnie i szybko po sobie.
EXTRA SLIM SHAFTS
Najnowocześniejsza technologia NANOMETRIC została wykorzystana do wytworzenia ultra cienkiego, niezwykle wytrzymałego, aerodynamicznego shaftu, stworzonego z myślą o mocniejszym i bardziej intensywnym uderzeniu.
ENERGY BOOST CAP PLUS
Wyjątkowo ukształtowana nasadka, która maksymalizuje osiągi uchwytu rakiety. Umożliwia wyginanie się trzonka, podczas gdy łukowa krzywizna po bokach stabilizuje czoło rakiety, zapobiegając jej skręcaniu.
REXIS SHAFT
Wysokowydajny shaft precyzyjnie zaprojektowany przy użyciu oryginalnej techniki formowania Yonex. Poprawia wydajność uderzenia i dominuje w grze.
BUILT-IN T-JOINT
Wtopiony w warstwy grafitu, w miejscu gdzie głowica łączy się z shaftem, dostarcza mocnego połączenia odpornego na skręcanie.wnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
Dane techniczne
| Seria | Astrox |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | Yonex ASTROX 100 TOUR Kurenai |
| Budowa głowica | HM Graphite / Nanomesh Neo / Tungsten |
| Typ ramy (głowicy) | AERO + BOX frame |
| Budowa shaft | HM Graphite / Namd |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | bardzo sztywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | HH (głowica) |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga podana przez producenta | 4U (80-84 gramy) |
| Długość | 67 cm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12,5 kg |
| Kraj produkcji | Tajwan |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Astrox 100 Tour
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni