Opis
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 7 Tour
Rakieta do badmintona ArcSaber 7 Tour jest idealna dla średniozaawansowanych i zaawansowanych graczy, którzy szukają wyczucia i pełnej kontroli. To jedna z najcieńszych rakiet kiedykolwiek wyprodukowanych przez Yonex, pozwalająca na znaczne zmniejszenie oporu powietrza przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnych uderzeń.
UWAGA: Rakietę otrzymasz naciągnięto gotową do gry !
TECHNOLOGIE:
ISOMETRIC
Enlarged Sweet Spot
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
Super Slim Shaft
Reduced Air Resistance
Najcieńsza rakieta kiedykolwiek wyprodukowana przez YONEX znacznie zmniejsza opór powietrza, zapewniając jednocześnie maksymalne czucie.
ENERGY BOOST CAP PLUS
Wyjątkowo ukształtowana nasadka, która maksymalizuje osiągi uchwytu rakiety. Umożliwia wyginanie się trzonka, podczas gdy łukowa krzywizna po bokach stabilizuje czoło rakiety, zapobiegając jej skręcaniu.
T-ANCHOR
Zwiększa sztywność oraz po uderzeniu przyspiesza powrót do pierwotnej pozycji.
REXIS SHAFT
Wysokowydajny shaft precyzyjnie zaprojektowany przy użyciu oryginalnej techniki formowania Yonex. Poprawia wydajność uderzenia i dominację w grze.
Built-in T-Joint
Zwiększa wytrzymałość między ramą a shaftem, odporne na kręcanie głowy dla większej kontroli.
Box Frame
Typ głowicy który daje wyjątkową sztywność i stabilność ramy ograniczając jej drgania, zapewnia stabilne czucie lotki podczas uderzenia.
POCKETING BOOSTER
Rama jest wyłożona POCKETING BOOSTER, opatentowanym gumopodobnym materiałem, który podkreśla elastyczność ramy.
Dane techniczne
| Seria | Arcsaber |
| Polecamy dla | Średnio zaawansowany |
| Preferowany styl gry | wszechstronna |
| Model | Yonex Arcsaber 7 Tour |
| Budowa głowica | HM Graphite / POCKETING BOOSTER |
| Typ ramy (głowicy) | BOX-FRAME |
| Budowa shaft | HM Graphite |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | średnia |
| Elastyczność | Średnia |
| Balans podany przez producenta | środek |
| Balans | EVEN (środek) |
| Waga podana przez producenta | 83 gramy |
| Długość | 675 mm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12 kg |
| Kraj produkcji | Taiwan |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 7 Tour
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni