Opis
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 2 Clear
Uniwersalna rakieta dla początkujących graczy. Rakieta elastyczna która ułatwi Ci grę na początku a balansem pośrodku daje nam pewną wszechstronność. Wytrzymała głowica typu AERO+BOX Frame.
AERO + BOX FRAME
AERO + BOX frame to szybki zamach, dokładne uderzenie oraz solidne czucie.
ISOMETRIC Enlarged Sweet Spot
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
SLIM SHAFTS
Cieńszy shaft łatwiej tnie powietrze a większa elastyczność dodaje mocy uderzeniom.
CONTROL SUPPORT CAP
Jest węższy o 88% niż w konwencjonalnych ramach dla szybszej zmiany uchwytu i lepszej manewrowości.
Dane techniczne
| Seria | Arcsaber |
| Polecamy dla | Początkujący |
| Preferowany styl gry | wszechstronna |
| Model | Yonex Arcsaber 2 Clear Black/Blue |
| Budowa głowica | HT Graphite |
| Typ ramy (głowicy) | AERO+BOX Frame |
| Budowa shaft | Graphite |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | mocno elastyczna |
| Elastyczność | Elastyczna lub bardzo elastyczna |
| Balans podany przez producenta | środek |
| Balans | EVEN (środek) |
| Długość | 675 mm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G5 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 13 kg |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 2 Clear
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni