Opis
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 11 PRO 4U
Model ten stworzono z myślą o kontroli, poprzednia seria Yonex Arcsaber otrzymała niezliczone pozytywne opinie od amatorów po profesjonalnych graczy.
Rakieta ta ma odpowiednią wagę by mocniej uderzyć ale i dzięki najnowszej technologii i materiałom, nowy Arcsaber 11 Pro umożliwia usztywnienie górnej i dolnej części ramy rakiety, co zwiększa spójność i celność uderzeń. Środkowa część ramy (sweet spot area) jest bardziej miękka i elastyczna, aby zwiększyć kontrolę lotek i komfort podczas uderzenia.
Ta rakieta jest polecana dla najbardziej wymagających graczy, rakiety te są produkowane w Japonii z najwyższej jakości materiałów.
UWAGA: Jest to wersja lżejsza tej rakiety w przedziale wagowym 4U (przeciętnie 83 gramy). Rakieta ta występuje jeszcze w wersji cięższej 3U. Rakiety jest sprzedawane bez naciągu, przy zakupie tej rakiety naciąg dostaniesz gratis (Yonex BG80 Power), płacisz tylko za usługę naciągania rakiety która jest opcjonalna.
TECHNOLOGIE:
ISOMETRIC
Izometryczny kształt głowicy rakiety maksymalizuje obszar przecięcia się strun głównych i poprzecznych, tym samym powiększa pole aktywnego trafienia nawet dla niecentrycznych uderzeń.
SOLID FEEL CORE
System poprawia komfort gry po przez eliminacje szkodliwych wibracji. Jest on stosowany we wszystkich rakietach wyprodukowanych w Japonii.
ULTRA PEF
Shaft skonstruowany przy użyciu “Ultra Pef” – Ultra Poly Ethylane Fibre – materiału lekkiego i wytrzymałego przy dużych naprężeniach. To pozwala maksymalnie tłumić drgania.
SUPER SLIM SHAFT
Cieńsza rama dostarcza szybkiego zamachu i lepszego czucia.
ENERGY BOOST CAP
Wyjątkowo ukształtowana nasadka, która maksymalizuje osiągi uchwytu rakiety. Umożliwia wyginanie się trzonka, podczas gdy łukowa krzywizna po bokach stabilizuje czoło rakiety, zapobiegając jej skręcaniu.
T-ANCHOR
Zwiększa sztywność oraz po uderzeniu przyspiesza powrót do pierwotnej pozycji.
Super HMG
Bardzo/Super wysoko modulowany grafit.
Box Frame
Wyjątkowo sztywna rama zapewnia solidne, stabilne czucie podczas uderzenia lotki.
POCKETING BOOSTER
Rama jest wyłożona POCKETING BOOSTER, opatentowanym gumopodobnym materiałem, który podkreśla elastyczność ramy.
CONTROL-ASSIST BUMPER
Umieszczony u góry rakiety zawiera T-ANCHOR, które pomagają zablokować pionowe struny w celu zwiększenia dokładności.
Dane techniczne
| Seria | Arcsaber |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | wszechstronna |
| Model | Yonex Arcsaber 11 Pro |
| Budowa głowica | HM Graphite / POCKETING BOOSTER |
| Typ ramy (głowicy) | BOX FRAME |
| Budowa shaft | HM Graphite / SUPER HMG / ULTRA PE FIBER |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | Szywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | środek |
| Balans | EVEN (środek) |
| Waga podana przez producenta | przeciętnie 83 gramy |
| Długość | 675 mm |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Grip | G4 (cienki) |
| Pokrowiec | tak - pełny |
| Maksymalna siła naciągu | 12,5 kg |
| Kraj produkcji | Japonia |
Bezpieczeństwo
Producent
Yonex Japan
900-1 Tsukanoyama
949-5123 Nagaoka prefektura Ni igata, Japonia
info@yonex.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Importer
Importer Yonex GmbH
Hanns-Martin-Schleyer-Str.11
47877 Willich, Niemcy
info@yonex.de
Rakieta do badmintona Yonex Arcsaber 11 Pro 4U
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni