Opis
Rakieta do badmintona RSL Strike AR-07
Rakieta RSL Strike AR-07 to najlepsza, uniwersalna rakieta dla graczy, którzy cenią sobie idealną równowagę między mocą a kontrolą, wspartą sprawdzonymi materiałami i technologiami. Równomierne wyważenie zapewnia dobre rozłożenie ciężaru, gwarantując stabilność i precyzję we wszystkich aspektach gry.
Średnia sztywność zapewnia płynne połączenie mocy i czucia, a konstrukcja gwarantuje niezwykle szybkie prowadzenie rakiety i wysoką stabilność. Rakieta do badmintona RSL Strike AR-07 zapewnia prawdziwie wszechstronne wrażenia z gry i jest idealna dla wszechstronnych graczy poszukujących pewności siebie, kontroli i powtarzalności na korcie.
Rakieta z naciągiem.
Technologie:
Power Hexagon
Wrinkle Free Technology
Anti Twist Technology

Dane techniczne
| Seria | Strike - ALL ROUND |
| Polecamy dla | Średnio zaawansowany |
| Preferowany styl gry | wszechstronna |
| Model | RSL Strike AR-07 |
| Budowa głowica | 30T Poly Matrix Carbon |
| Budowa shaft | 46T, Super Thin 6.0 mm Solid, multilayer graphite |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | średnia |
| Elastyczność | Średnia |
| Balans podany przez producenta | 292 +/-3 mm |
| Balans | HL (rączka) |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Długość | 675 mm |
| Maksymalna siła naciągu | do 13 kg |
| Grip | G5 - cienki |
| Pokrowiec | brak - opcja osobno płatna |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
D. H. Shuttlecocks DK A/S
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Importer
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Rakieta do badmintona RSL Strike AR-07
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni