Opis
Rakieta do badmintona RSL Strike AR-06
Rakieta RSL Strike AR-06 oferuje doskonałe połączenie mocy i kontroli, co czyni ją najlepszą, wszechstronną rakietą dla wszechstronnych graczy. Balans rakiety na poziomie 305-milimetrów zwiększa siłę uderzeń atakujących, zapewniając jednocześnie solidną stabilność podczas gry.
Shaft o średniej elastyczności zapewnia kontrolowaną i wygodną reakcję, zwiększając stabilność i łatwość prowadzenia podczas szybkich wymian i gry pozycyjnej. Rakieta Strike AR-06 to idealny wybór dla graczy poszukujących wszechstronności, pewności siebie i spójnych osiągów na wszystkich obszarach kortu.
Technologie:
Power Hexagon
Wrinkle Free Technology
Anti Twist Technology

Dane techniczne
| Seria | Pulse - PRO |
| Polecamy dla | Średnio zaawansowany |
| Preferowany styl gry | wszechstronna |
| Model | RSL Strike AR-06 |
| Budowa głowica | 30T H.M.G |
| Typ ramy (głowicy) | Power Hexagon, 2-PC |
| Budowa shaft | 30T Graphite, 7.0 mm |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | średnia |
| Elastyczność | Średnia |
| Balans podany przez producenta | 305 mm |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga | 4U (80-84 g) |
| Długość | 675 mm |
| Maksymalna siła naciągu | do 13 kg |
| Grip | G5 - cienki |
| Pokrowiec | brak - opcja dodatkowa |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
D. H. Shuttlecocks DK A/S
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Importer
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Rakieta do badmintona RSL Strike AR-06
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni