Opis
Rakieta do badmintona RSL Pulse AT-60 Pro
Rakieta RSL Pulse AT-60 Pro zapewnia poczucie czystej mocy dzięki starannie wyważonym parametrom. Ciężka główka w połączeniu z solidną wagą 3U zapewnia ekstremalną siłę uderzenia i wyjątkową stabilność podczas gry ofensywnej.
Wyjątkowo sztywny shaft zapewnia ostrą i bezpośrednią reakcję, gwarantując wysoką precyzję i kontrolę nawet przy maksymalnej mocy. Zaprojektowany dla agresywnych graczy, którzy nie idą na kompromisy, model RSL Pulse AT-60 Pro jest idealny dla tych, którzy szukają maksymalnej mocy w połączeniu z solidną wagą i stabilnością każdego uderzenia.
Technologie:
Foam injection frame
Nano Technology
H.M.T H-M Graphite
Fiber Optimization Technology
Graphite Crystallite Fiber
UWAGA: Rakieta bez naciągu, przy zakupie możesz dokupić opcję naciągnięcia rakiety. Naciągamy rakiety naciągami marki Yonex i Ashaway. Jeśli życzysz sobie konkretny naciąg i siłę naciągu napisz to w uwagach podczas składania zamówienia.

Dane techniczne
| Seria | Pulse - PRO |
| Polecamy dla | Zaawansowany |
| Preferowany styl gry | ofensywny |
| Model | RSL AT-60 Pro |
| Budowa głowica | 46T H.M.T H-M Graphite, Foam injection frame |
| Budowa shaft | 40T H-M Graphite, 6.2 mm pełny |
| Elastyczność rakiety podana przez producenta | Bardzo sztywna |
| Elastyczność | Sztywna lub bardzo sztywna |
| Balans podany przez producenta | 308 +/-3 mm |
| Balans | HH (głowica) |
| Waga | 3U (85-89 g) |
| Długość | 675 mm |
| Maksymalna siła naciągu | 13,5 kg |
| Grip | G5 - cienki |
| Pokrowiec | brak - opcja do dokupienia |
| Kraj produkcji | Chiny |
Bezpieczeństwo
Producent
D. H. Shuttlecocks DK A/S
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Importer
RSL Europe
Kildemosevej 11A st.
5000 Odense C, Dania
info@rsl.dk
+45 3677 9974
Rakieta do badmintona RSL Pulse AT-60 Pro
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni